AdiIRC

2.3 (64-bit)

Bu basit IRC istemcisi ile diğer kişilerle sohbet edin

oy
0

14.7k

Bu uygulamayı oyla

AdiIRC ağ bağlantısı üzerinde var olan binin üzerinde sohbet kanalıyla sohbet etmenize izin veren bir IRC istemcisidir. Bu tarz uygulamalara aşinaysanız çalışma şekline ilişkin herhangi bir sorun yaşamazsınız. Değilseniz, başlamanız için gerekli olan bilgiyi aramaya başlayın. Bununla ilgili bazı detaylar bu programın geliştirici sayfasında bulunabilir.

AdiIRC'de yer alan mevcut kurulum İngilizce iki IRC ağ bağlantısını içerir. Yeni ağ bağlantıları ve sunucular eklemek için ’ServerList&rsquo kullanabilirsiniz; bu ’Server&rsquo menüsündeki bir seçenektir.

Bunun dışında, AdiIRC yeni bir şey sunmaz. Bununla diğer kullanıcılarla sohbet edebilir, dosya paylaşabilir ve benzeri işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İlginç olan ise Winamp entegrasyonudur, fakat bunun için bilgisayarınızda zaten Winamp'ın kurulu olması gerekir.
Notlar

AdiIRC'yi kurmak ve çalıştırmak için Microsoft NET Framework 2.0 rutinleri, kütüphaneleri ve kurulu parçalarına sahip olmanız gerekir. Programın ismine tıklayarak indirebilirsiniz.

Uptodown X